Výveska má dve novinky

Hoci je leto a čas dovoleniek, Výveska svojim priaznivcom prináša hneď dve novinky – filtrovanie podujatí podľa kraja a zobrazovanie podujatí v okolí. Skúsme si teda o jednotlivých možnostiach povedať čosi viac.

Filtrovanie krajov. Postupne podujatí na Výveske pribúda a mnohí používatelia Vývesky mali záujem filtrovať podujatia podľa krajov. Do filtra je možné si zadať jeden alebo viac krajov a tiež je možné kombinovať výber krajov a kategórií. Týmto spôsobom rýchlejšie nájdete čo vás zaujíma. Navyše nastavenie filtrov si váš prehliadač zapamätá. Ak vás teda zaujíma len to čo sa deje na severovýchode Slovenska, nastavte si filter na Prešovský a budete v obraze.

Podujatia v okolí. Veľa ľudí sa na Vývesku dostane cez vyhľadávač, keď hľadá konkrétnu akciu. A myslíme, že mnohých ľudí by mohli tiež zaujímať aj ďalšie podujatia v tom istom kraji – nájde ich v detaile eventu napravo. Zahraničné a celoslovenské podujatia zatiaľ odkazy na ďalšie podujatia neobsahujú, postupne však budú doplnené aj tam.

Veríme, že nová funkcionalita na Výveske bude pre vás užitočná – rýchlejšie nájdete čo potrebujete a potom hor sa na nejaký letný festival.

Reklamy

About tomaskuzar

interested in web technologies and web marketing
This entry was posted in Vyveska Project. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s