Pekelne predražené 4×4

O pár dní príde do slovenských predajní Peugeot 4008. Jeho cena ešte nie je presne známa, avšak dá sa veľmi ľahko vytušiť z jeho dvojičky Citroen Aircross. Zaráža ma hlavne cena verzie 4×4, ktorá začína na 26 990 €. Peugeot 4008 na tom s cenou bude pravdepodobne rovnako.

Pre porovnanie, cena Mitsubishi Pajero začína podľa cenníka na 30 900 €. A Pajero nemá mód 4×4 len ako módny doplnok. Vyvstáva teda otázka, aké opodstatnenie pre kupujúcich majú SUV so 4×4 s takými nadsadenými cenami. Úžitková hodnota v tomto segmente nebude primárnym merítkom.

Pre ilustráciu prikladám cenník a foto pekelne predraženého 4×4 v prevedení Citroen Aircross. A stavím sa, že o pár dní bude tento blog aktualizovať o ceny pekelne predraženého Peugeot 4008.

Reklamy

About tomaskuzar

interested in web technologies and web marketing
This entry was posted in Peugeot and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Pekelne predražené 4×4

  1. jojo píše:

    SUV nema nic s triezvym rozmyslanim, ide o emocie. SUV ako 4008 su na podvozku auta nizsej strednej triedy ktorych cena je okolo 10 000 EUR. Sprevodovanie SUV je urobene tak, ze prevodove stupne su kratsie ako pri dodavkach do 3,5t aby dostali tu zvysenu hmotnost do pohybu a to potom zvysuje spotrebu a dosiahnut spotrebu aku ma kombik strednej triedy alebo nizsej je len snom.Cize naozaj SUV s rozumom nema nic spolocne.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s